TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 00 506
- Product Group
- EAN No
- 8680580077955
- Weight (kg)
- 0.6500
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0013301435 |
| MERCEDES | 0013301235 |
| MERCEDES | 0003381610 |
| MERCEDES | 0003301035 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH 1 | M24 x 1,5 mm RHT |
| CL | 18,2 mm |
| CU | 16,2 mm |
| LENGTH | 95 mm |