BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 00 508
- Product Group
- EAN No
- 8680580077979
- Weight (kg)
- 1.1400
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1689604 |
| IVECO | 8121641 |
| IVECO | 7167757 |
| IVECO | 8565366 |
| IVECO | 04688941 |
| IVECO | AMPA346 |
| IVECO | 8582332 |
| IVECO | 4688941 |
| NEOPLAN | 120325701 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 115 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M28 x 1,5 mm RHT |