CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 10 756
- Product Group
- EAN No
- 8680580092200
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 4834039 |
| IVECO | 4815933 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 930 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |