BALL JOINT,RIGHT HAND THREAD
- Product Name
- BALL JOINT,RIGHT HAND THREAD
- Product No.
- 297 00 519
- Product Group
- EAN No
- 8680580078044
- Weight (kg)
- 1.2800
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 366757 |
| VOLVO | 3988968 |
| VOLVO | 3110001 |
| VOLVO | 30907281 |
| VOLVO | 3090728 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 115 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm LFT |