CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 00 563
- Product Group
- EAN No
- 8680580078211
- Weight (kg)
- 4.2400
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6734600805 |
| MERCEDES | 6734600605 |
| MERCEDES | 6734600405 |
| MERCEDES | 6734600205 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 680 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |