TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 00 565
- Product Group
- EAN No
- 8680580078228
- Weight (kg)
- 1.1250
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0013300435 |
| MERCEDES | 0013300335 |
| MERCEDES | 0003308135 |
| MERCEDES | 0003303135 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 115 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |