DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 00 643
- Product Group
- EAN No
- 8680580078556
- Weight (kg)
- 4.4800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81466106328 |
| MAN | 81466106305 |
| MAN | 81466106301 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 740 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,2 mm |