BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 00 641
- Product Group
- EAN No
- 8680580078532
- Weight (kg)
- 0.9300
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016135 |
| MAN | 81953016328 |
| MAN | 81953016316 |
| MAN | 81953016298 |
| MAN | 81953016358 |
| MAN | 85400004051 |
| MAN | 81953016060 |
| MAN | 81953016249 |
| MAN | 81953016140 |
| MAN | 81400004051 |
| DAF | 1373135 |
| DAF | 1228114 |
| DAF | 0607453 |
| DAF | 0607451 |
| DAF | 0110197 |
| DAF | 1743554 |
| DAF | ACU9242 |
| IVECO | X364 |
| IVECO | 8193645 |
| IVECO | 02966321 |
| IVECO | 2966319 |
| IVECO | 4833825 |
| IVECO | 8582322 |
| IVECO | 42484886 |
| IVECO | 08558533 |
| IVECO | 08193645 |
| IVECO | 04833825 |
| IVECO | 8558533 |
| IVECO | 2966321 |
| IVECO | 008193645 |
| IVECO | 004833825 |
| IVECO | 2966635 |
| RVI | 5001825687 |
| RVI | 5001861924 |
| RVI | 5000559335 |
| RVI | 5000823987 |
| RVI | 7700654419 |
| VOLVO | 85125136 |
| VOLVO | 1698191 |
| VOLVO | 1517444 |
| VOLVO | 1517440 |
| MERCEDES | 0003309335 |
| MERCEDES | 3443307135 |
| MERCEDES | 0003301435 |
| MERCEDES | 0003301535 |
| MERCEDES | 0003406242 |
| MERCEDES | 0003382129 |
| MERCEDES | 0003382829 |
| MERCEDES | 0023301135 |
| MERCEDES | 0003383629 |
| MERCEDES | 0003309535 |
| MERCEDES | 3301435 |
| MERCEDES | 3301535 |
| MERCEDES | 0003307135 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 105 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M28 x 1,5 mm RHT |