BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 01 802
- Product Group
- EAN No
- 8680580080245
- Weight (kg)
- 1.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953010022 |
| DAF | 0586714 |
| DAF | 0607073 |
| DAF | 0609634 |
| DAF | 0609643 |
| DAF | 1228110 |
| DAF | 0696226 |
| DAF | 1326861 |
| SCANIA | 352646 |
| SCANIA | 1337367 |
| SCANIA | 325536 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 137,5 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |