DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 04 178
- Product Group
- EAN No
- 8680580084069
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1144019 |
| DAF | 0171215 |
| DAF | 0094016 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 744 mm |
| CU | 30 mm |