CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 02 128
- Product Group
- EAN No
- 8680580080566
- Weight (kg)
- 4.8500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1385490 |
| DAF | 1351732 |
| DAF | 1257992 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 730 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |