TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 09 834
- Product Group
- EAN No
- 8680580091364
- Weight (kg)
- 1.2100
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016331 |
| MAN | 81953016236 |
| DAF | 1342026 |
| DAF | 1320855 |
| VOLVO | 3093714 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 141 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |