DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 02 274
- Product Group
- EAN No
- 8680580080795
- Weight (kg)
- 8.1500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 85114144 |
| VOLVO | 1592939 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 750 mm |
| CU | 27,3 mm |
| CL | 31,7 mm |