DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 03 554
- Product Group
- EAN No
- 8680580081594
- Weight (kg)
- 6.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034604905 |
| MERCEDES | 0024604805 |
| MERCEDES | 0024604705 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 813 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 28 mm |