CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 03 555
- Product Group
- EAN No
- 8680580081600
- Weight (kg)
- 6.3000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3834604705 |
| MERCEDES | 3834602605 |
| MERCEDES | 3834602005 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 843 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,2 mm |