DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 03 639
- Product Group
- EAN No
- 8680580081785
- Weight (kg)
- 4.8000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 85466106221 |
| MAN | 85466106140 |
| MAN | 85466106121 |
| MAN | 85466106021 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 795 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,20 mm |