CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 03 958
- Product Group
- EAN No
- 8680580083314
- Weight (kg)
- 7.1500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 8158944 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 687 mm |
| CU | 27,3 mm |
| CL | 31,7 mm |