CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 04 038
- Product Group
- EAN No
- 8680580083437
- Weight (kg)
- 11.3000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1135630 |
| VOLVO | 1127452 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 993 mm |
| CU | 27,3 mm |
| CL | 31,7 mm |