CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 04 129
- Product Group
- EAN No
- 8680580083697
- Weight (kg)
- 4.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3524605905 |
| MERCEDES | 3524602405 |
| MERCEDES | 3524605605 |
| MERCEDES | 3524604905 |
| MERCEDES | 3524604805 |
| MERCEDES | 3524603205 |
| MERCEDES | 3524603105 |
| MERCEDES | 3524602305 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 594 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,2 mm |