DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 04 564
- Product Group
- EAN No
- 8680580085233
- Weight (kg)
- 4.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 8564248 |
| IVECO | 8591219 |
| IVECO | 8590443 |
| IVECO | 08591219 |
| IVECO | 08564248 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 30 mm |
| LENGTH | 720 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |