TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 04 742
- Product Group
- EAN No
- 8680580182253
- Weight (kg)
- 13.5500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 98488010 |
| IVECO | 4714134 |
| IVECO | 42125057 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 583 mm |