TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 04 786
- Product Group
- EAN No
- 8680580182307
- Weight (kg)
- 8.6500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6553300011 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 18,5 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 102 mm |
| LENGTH | 600 mm |