REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 043
- Product Group
- EAN No
- 8680580162002
- Weight (kg)
- 1.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 85432206002 |
| IVECO | 500333284 |
| MERCEDES | 0003302011 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 130 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 52 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø19 mm |
| DIAMETER | Ø75 mm |