CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 05 045
- Product Group
- EAN No
- 8680580086865
- Weight (kg)
- 6.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034605705 |
| MERCEDES | 0024609705 |
| MERCEDES | 0024609605 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 795 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 28,8 mm |