V ARM
- Product Name
- V ARM
- Product No.
- 373 05 187
- Product Group
- EAN No
- 8680580164556
- Weight (kg)
- 22.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7422318833 |
| RVI | 7420741703 |
| VOLVO | 22318833 |
| VOLVO | 20741703 |
| VOLVO | 20741695 |
| VOLVO | 20507262 |
| VOLVO | 20367004 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 663 mm |