REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 049
- Product Group
- EAN No
- 8680580162064
- Weight (kg)
- 1.7700
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432706119 |
| RVI | 7420547286 |
| SCANIA | 1515981 |
| VOLVO | 20547286 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 115 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 52 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø19 mm |
| DIAMETER | Ø75 mm |