CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 05 852
- Product Group
- EAN No
- 8680580087930
- Weight (kg)
- 4.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 17367 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 695 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |