TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 06 560
- Product Group
- EAN No
- 8680580182949
- Weight (kg)
- 11.3000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1386559 |
| SCANIA | 1500576 |
| SCANIA | 1399019 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 616,5 mm |