DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 06 714
- Product Group
- EAN No
- 8680580089002
- Weight (kg)
- 5.9000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1406025 |
| DAF | 1405655 |
| DAF | 1407144 |
| DAF | 1700912 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 22,7 mm |
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 840 mm |
| CU | 19,9 mm |