TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 08 862
- Product Group
- EAN No
- 8680580183755
- Weight (kg)
- 9.8500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 477889 |
| SCANIA | 1431471 |
| SCANIA | 0477889 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |
| Ax | 115 mm |
| PIPE DIAMETER | 46 mm |
| LENGTH | 532 mm |