CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 10 203
- Product Group
- EAN No
- 8680580091647
- Weight (kg)
- 6.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 22159741 |
| VOLVO | 21252480 |
| VOLVO | 20374831 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| CL | 29 mm |
| CU | 24 mm |
| LENGTH | 495 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |