BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 05 011
- Product Group
- EAN No
- 8680580086797
- Weight (kg)
- 1.7000
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 7421527474P |
| MAN | 21106936P2 |
| MAN | 20390745P1 |
| VOLVO | 21263821 |
| VOLVO | 3093647 |
| VOLVO | 20375555PART |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 145 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |