SHOE PIN
- Product Name
- SHOE PIN
- Product No.
- 349 00 039
- Product Group
- EAN No
- 8680580153246
- Weight (kg)
- 0.5275
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81502120036 |
| MAN | 81502120032 |
| MERCEDES | 4974210074 |
| MERCEDES | 3464211174 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 102 mm |
| JOINT TOOTH | M12 x 1,5 mm |
| DIAMETER | Ø30 mm |