ROLLER,BRAKE SHOE
- Product Name
- ROLLER,BRAKE SHOE
- Product No.
- 349 00 101
- Product Group
- EAN No
- 8680580153260
- Weight (kg)
- 0.2580
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| FRUEHAUF | M002971 |
| FRUEHAUF | AJA0504001 |
| MERITOR | 21006610 |
| RVI | 5000816356 |
| SAF | 1265000700 |
| SCHMITZ | 010300 |
| TRAILOR | 1642000S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 55,5 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø19 mm |
| DIAMETER | Ø31,75 mm |