TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 10 037
- Product Group
- EAN No
- 8680580184011
- Weight (kg)
- 10.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7422076170 |
| VOLVO | 3171652 |
| VOLVO | 22076170 |
| VOLVO | 21196798 |
| VOLVO | 20517494 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 625 mm |