CENDRE ROD
- Product Name
- CENDRE ROD
- Product No.
- 297 10 233
- Product Group
- EAN No
- 8680580091685
- Weight (kg)
- 6.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 21260283 |
| VOLVO | 22159761 |
| VOLVO | 20383081 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| LENGTH | 420 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |