DRANGKINK
- Product Name
- DRANGKINK
- Product No.
- 297 04 747
- Product Group
- EAN No
- 8680580085912
- Weight (kg)
- 3.1000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6674601805 |
| MERCEDES | 6674601605 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 445 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |