REACTION ROD,FRONT
- Product Name
- REACTION ROD,FRONT
- Product No.
- 397 22 009
- Product Group
- EAN No
- 8680580185902
- Weight (kg)
- 11.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1906942 |
| SCANIA | 1485756 |
| SCANIA | 1494293 |
| SCANIA | 1500574 |
| SCANIA | 1388436 |
| SCANIA | 1722748 |
| SCANIA | 1499476 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 592 mm |