CABIN BOLT
- Product Name
- CABIN BOLT
- Product No.
- 469 33 042
- Product Group
- EAN No
- 8680580229460
- Weight (kg)
- 0.2110
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 06028159027 |
| MAN | 06028135027 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIMENSION | 10,9 mm |
| HEIGHT | 110 mm |
| JOINT TOOTH | M16 x 1,5 mm |