TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 22 011
- Product Group
- EAN No
- 8680580185926
- Weight (kg)
- 11.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1722751 |
| SCANIA | 1499479 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 629 mm |