TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 22 010
- Product Group
- EAN No
- 8680580185919
- Weight (kg)
- 11.3000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1399020 |
| VOLVO | 1722749 |
| VOLVO | 1499477 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 606 mm |