MOUNTING, AXLE ROD
- Product Name
- MOUNTING, AXLE ROD
- Product No.
- 375 11 007
- Product Group
- EAN No
- 8680580166215
- Weight (kg)
- 4.0500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1591689 |
| VOLVO | 20554908 |
| VOLVO | 3173759 |
| VOLVO | 1075255 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M16 x 2 mm |
| Ax | 42 mm |
| HEIGHT | 96 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø14,5 mm |
| DIAMETER | Ø138,5 mm |