V-STAY BAR
- Product Name
- V-STAY BAR
- Product No.
- 373 11 872
- Product Group
- EAN No
- 8680580165102
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 8156997 |
| VOLVO | 3173297 |
| VOLVO | 20556493 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 15 mm |
| PIPE DIAMETER | 58 mm |
| Ax | 145 mm |
| LENGTH | 676 mm |