TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 10 551
- Product Group
- EAN No
- 8680580184226
- Weight (kg)
- 10.3500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7420443044 |
| VOLVO | 20443044 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 509 mm |