STERING ARM
- Product Name
- STERING ARM
- Product No.
- 297 11 323
- Product Group
- EAN No
- 8680580092804
- Weight (kg)
- 6.2000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0024608905 |
| MERCEDES | 0024608805 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 38 mm |
| LENGTH | 681 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,20 mm |