TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 04 809
- Product Group
- EAN No
- 8680580086056
- Weight (kg)
- 1.6500
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9493301703PAT2 |
| MERCEDES | 9493301103PART2 |
| MERCEDES | 9493301003PART2 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 126 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |