CENDRE ROD
- Product Name
- CENDRE ROD
- Product No.
- 297 11 342
- Product Group
- EAN No
- 8680580092927
- Weight (kg)
- 11.6500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560865 |
| RVI | 5010630820 |
| RVI | 5010630821 |
| RVI | 5001868383 |
| VOLVO | 21560868 |
| VOLVO | 21560865 |
| VOLVO | 25379292 |
| VOLVO | 20727840 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 62 mm |
| LENGTH | 749 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |