TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 14 887
- Product Group
- EAN No
- 8680580098141
- Weight (kg)
- 1.7600
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010647032S |
| VOLVO | 20777411P |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 145 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,4 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |