STEERING ARM
- Product Name
- STEERING ARM
- Product No.
- 297 11 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580092491
- Weight (kg)
- 6.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | DF281 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 633 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |