BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 00 642
- Product Group
- EAN No
- 8680580078549
- Weight (kg)
- 0.9300
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016222 |
| MAN | 81953016313 |
| MAN | 81953016359 |
| MAN | 81953016139 |
| MAN | 81953016315 |
| MAN | 81953010079 |
| MAN | 81953016329 |
| DAF | ACU9241 |
| DAF | 110196 |
| DAF | 0110196 |
| DAF | 0607452 |
| DAF | 607452 |
| DAF | 1373137 |
| DAF | 1743594 |
| IVECO | 8193646 |
| IVECO | 8558536 |
| IVECO | 8123394 |
| IVECO | 42484887 |
| IVECO | 4833826 |
| IVECO | 2969507 |
| IVECO | 08193646 |
| IVECO | 04833826 |
| IVECO | 08123394 |
| IVECO | 08558536 |
| IVECO | X365 |
| RVI | 5001825927 |
| RVI | 5000559336 |
| RVI | 5000823947 |
| RVI | 5000823997 |
| VOLVO | 1998190 |
| VOLVO | 1517439 |
| VOLVO | 1698190 |
| VOLVO | 1695511 |
| VOLVO | 1517279 |
| MERCEDES | 0003303335 |
| MERCEDES | 0003307235 |
| MERCEDES | 0003309435 |
| MERCEDES | 0003309635 |
| MERCEDES | 3443307235 |
| MERCEDES | 0023301235 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 105 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M28 x 1,5 mm LFT |